Udal Batzordeak eta instituzioetan partehartzea

Udal Batzordeak

Hezkuntza, Kultura, Kirola, Harremanak elkarteekin, Gazteria, Bestak, Emakumea, Osasuna eta Turismo
Batzordeburua:

  • Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
Batzordekideak:

  • Esteban Irazoqui Irazoqui (GEROA BAI)
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
  • Maider Arrieta Tapia (BILDU)
  • Oier Iantzi Ordoki (BILDU)
  • Severiano Txoperena Matxikote (BILDU)
Mendiak, Nekazaritza eta Abelzaintza
Batzordeburua:

  • Esteban Irazoqui Irazoqui (GEROA BAI)
Batzordekideak:

  • Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
  • Lorea Flores Compains (BILDU)
  • Oier Iantzi Ordoki (BILDU)
  • Severiano Txoperena Matxikote (BILDU)
Hirigintza, Ogasuna, Kontuak eta Langileak
Batzordeburua:

  • José Maía Portu Ochoteco (GEROA BAI)
Batzordekideak:

  • Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
  • Esteban Irazoqui Irazoqui (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
  • Oier Iantzi Ordoki (BILDU)
  • Severiano Txoperena Matxikote (BILDU)
  • Lorea Flores Compains (BILDU)

Bertze erakunde eta instituzioak

Musika Eskolako Kontseilu Sektoriala
  • Iban de Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
  • Maria Victoria Gortari Aldave (GEROA BAI)
  • Lorea Flores Compains (BILDU)
  • Severiano Txoperena Matxikote (BILDU)
Euskara Zinegotzia
  • Maider Arrieta Tapia (BILDU)
Oilartegi S.L.-ko Administrazioa Kontseilua
  • Iban de Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
  • Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
  • Severiano Txoperena Matxikote (BILDU)
  • Mattin Etxabide Gartzia (BILDU)
Irain Eskola Publikoko eskola kontseilua
  •  Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
Tantirumairu Ikastolako zuzendaritza batzordea
  •  Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
Arkupe Elkarteko Zuzendaritza
  • Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
Osasun Kontseilua
  • Maria Victoria Gortari Aldave (GEROA BAI)
Andra Mari Zahar Egoitzako Gobernu Batzordea
  • José Luis Etxegaray Andueza (GEROA BAI)
  • ban de Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
  • Maider Arrieta Tapia (BILDU)
  • Lorea Flores Compains (BILDU)
Suhiltzaile bolondresen Batzordea
  • Mattin Etxabide Gartzia (BILDU)
Hiri Hondakinen Mankomunitateko Batzorde iraunkorra
  • Iban de Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
  • Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
Oinarrizko Gizarte Zerbitzuen Mankomunitatea
  • Iban de Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
  • Pedro Apezteguia Alzugaray (GEROA BAI)
Bortzirietako Euskara Mankomunitatea
  •  Maider Arrieta Tapia (BILDU)
  • Oier Iantzi Ordoki (BILDU)
Euskara Planeko Jarraipen Batzordea
  •   Maider Arrieta Tapia (BILDU)
Baztan-Bidasoako Garapen Batzordea
  •  José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Cederna-Garalur
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Animsa
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Foresna-Zurgaia
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Nafarroako udal eta kontzejuen Mankomunitatea
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)