Udal Batzordeak eta instituzioetan partehartzea

Udal Batzordeak

Gizarte-Ongizatea
Batzordeburua:

  • Iratxe Batiz Barzena (BILDU)
Batzordekideak:

  • Maider Arrieta Tapia (BILDU)
  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
  • Ione Fagoaga Etxarte (GEROA BAI)
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Kultura
Batzordeburua:

  • Iban Garro Alzuri (BILDU)
Batzordekideak:

  • Maider Arrieta Tapia (BILDU)
  • Maitane Rodríguez Etxabide (BILDU)
  • Ione Fagoaga Etxarte (GEROA BAI)
  • Iban De Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Turismoa, Garapena eta Herriekin erlazioak
Batzordeburua:

  • Maitane Rodríguez Etxabide (BILDU)
Batzordekideak:

  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
  • Iratxe Batiz Barzena (BILDU)
  • Ione Fagoaga Etxarte (GROA BAI)
  • Esteban Irazoqui Irazoqui (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Mendiak, Nekazaritza eta Abelzaintza
Batzordeburua:

  • Mattin Etxabide Gartzia (BILDU)
Batzordekideak:

  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
  • Maitane Rodríguez Etxabide (BILDU)
  • Esteban Irazoqui Irazoqui (GROA BAI)
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Hirigintza
Batzordeburua:

  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
Batzordekideak:

  • Mattin Etxabide Gartzia (BILDU)
  • Iban Garro Alzuri (BILDU)
  • Iban De Prado Etxepeleku (GEROA BAI)
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
Ogasuna, Kontuak eta Langileak
Batzordeburua:

  • Mattin Etxabide Gartzia (BILDU)
Batzordekideak:

  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
  • Iban Garro Alzuri (BILDU)
  • Iban De Prado Etxepeleku (GEROA BAI)
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)

Bertze erakunde eta instituzioak

Musika Eskolako Kontseilu Sektoriala
  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
  • Maitane Rodríguez Etxabide (BILDU)
  • Iban De Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
  • José Luis Etxegaray Andueza (GEROA BAI)
Euskara Zinegotzia
  • Maitane Rodríguez Etxabide (BILDU)
Berdintasun zinegotzia
  • Iratxe Batiz Barzena (BILDU)
Oilartegi S.L.-ko Administrazioa Kontseilua
  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
  • Mattin Etxabide Gartzia (BILDU)
  • Maitane Rodríguez Etxabide (BILDU)
  • José Luis Echegaray Andueza (GEROA BAI)
  • Iban De Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
Irain Eskola Publikoko eskola-kontseilua
  • Ladis Satruútegui Alzugaray (BILDU)
Tantirumairu Ikastolako zuzendaritza batzordea
  • Ione Fagoaga Etxarte (GEROA BAI)
Arkupe Elkarteko Zuzendaritza
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
Osasun Kontseilua
  • Iratxe Batiz Barzena (BILDU)
Andra Mari Zahar Egoitzako Gobernu Batzordea
  • Ladis Satrústegui Alzugaray (BILDU)
  • Iban Garro Alzuri (BILDU)
  • José María Portu Ochoteco (GEROA BAI)
  • Esteban Irazoqui Irazoqui (GEROA BAI)
Suhiltzaile bolondresen Batzordea
  • Iban De Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
Hiri Hondakinen Mankomunitateko Batzorde iraunkorra
  • Iban Garro Alzuri (BILDU)
  • Iban De Prado Etxepeteleku (GEROA BAI)
Oinarrizko Gizarte Zerbitzuen Mankomunitatea
  • Iratxe Batiz Barzena (BILDU)
  • Ione Fagoaga Etxarte (GEROA BAI)
Bortzirietako Euskara Mankomunitatea
  • Maitane Rodríguez Etxabide (BILDU)
  • José Luis Etxegaray Andueza (GEROA BAI)
Baztan-Bidasoako Turismo Garapena
  • Ladis Satrústegui Alzugarai(BILDU)
Cederna-Garalur
  • Ladis Satrústegui Alzugarai(BILDU)
Animsa
  • Ladis Satrústegui Alzugarai(BILDU)
Foresna-Zurgaia
  • Ladis Satrústegui Alzugarai(BILDU)
Nafarroako udal eta kontzejuen Fedrazioa
  • Ladis Satrústegui Alzugarai(BILDU)
Nafarroako Antzoki Sarea
  • Ladis Satrústegui Alzugarai(BILDU)